درباره ما

گروه لجستیکی درخشان

گروه لجستیکی درخشان شامل شرکت های حمل و نقل بین المللی درخشان راه، شرکت بازرگانی آدلی تجارت درخشان و شرکت مازماز ترکیه با تلاش جمعی از متخصصین با سابقه و توانمند. حوزه بازرگانی خارجی و با بیش از یک دهه فعالیت پر ثمر مفتخر به ارائه خدمات لجستیکی شامل تامین، خدمات حمل و نقل و انجام تشریفات گمرکی به صاحبان کالا، بازرگانان و شرکت های فعال در حوزه تجارت خارجی می باشد.

ما با دقت و حساسیت بالا به نیاز های در حال تغییر مشتریان و صاحبان کالا پاسخ خواهیم داد و از توانایی ها، نقاط قوت و راهکارهای مقرون به صرفه و مطمئن به عنوان اهرمی در راستای تحقق اهداف مشتریان استفاده میکنیم.

گروه لجستیکی درخشان معتقد است صرف ارائه خدمات کافی نیست بلکه توجه به درخواست مشتریان، افزایش مستمرکیفیت، کاهش هزینه ها و نهایتا سرعت در انجام امور از مهم ترین اصول در ارائه خدمات سرآمد می باشد.

ماموریت ما

گروه لجستیکی درخشان راه به پشتوانه سالها تجربه در زمینه خدمات حمل و نقل و بااستفاده از دانش و تخصص نیروی انسانی مجرب تلاش دارد که بهترین خدمات حمل و نقل و بازرگانی و گمرک و انبارداری را به بهترین شیوه و در کمترین زمان و البته با بالاترین کیفیت به تجار و بازرگانان و همه کسانی که به این خدمات نیاز دارند،ارائه دهد.

تاریخ ما

مجموعه ما درسال 87 فعالیتش را آغاز کرده و در طی این سالها همواره تلاش کرده است که امکانات و خدماتش رو گسترده تر کند.در زمینه تامین کالاهای مورد نیاز صنایع مختلف هم فعالیت گسترده ایی به پشتوانه شرکت خود در ترکیه داشته ایم.

چرا ما را انتخاب کنید

ما همواره تلاش می کنیم که در همه مراحل انجام پروسه حمل ونقل کنار مشتریان مان باشیم و در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را ارائه دهیم.تیم حرفه ایی ما همیشه در راستای به روز کردن دانش خود و بهبود خدمات خودش می باشد و در این راه همواره از پیشنهادات و نظرات مثبت و سازنده مشتریان خود استقبال می کند.ما همیشه کنارتان هستیم.

آمار شرکت

ما آژانس حمل و نقل حرفه ای هستیم

56312 +

تحویل محصول

69753 +

شعبه گسترده جهانی

98632 +

حمل و نقل مدرن

75615 +

برنده شدن جوایز

عضو تیم ما

با عضو تیم خبره ما ملاقات کنید

مدیر عامل

مدیریت

نظرمشتریان ما

افراد راضی درباره خدمات ما می گویند

لورم ایپسوم یک متن ساختگی و نامفهوم برای طراحان وب است تا محتوای پیشفرض را برای پر کردن صفحات وب وارد کنند. در حقیقت این متن هیچ معنی و مفهوم خاصی ندارد و فقط برای پر کردن صفحه از آن استفاده میشود تا کاربران سایت را به همراه محتوا ببینند.

فرهاد احمدی

مدیر کل

لورم ایپسوم یک متن ساختگی و نامفهوم برای طراحان وب است تا محتوای پیشفرض را برای پر کردن صفحات وب وارد کنند.

رها سعیدی

طراح برنامه

لورم ایپسوم یک متن ساختگی و نامفهوم برای طراحان وب است تا محتوای پیشفرض را برای پر کردن صفحات وب وارد کنند. در حقیقت این متن هیچ معنی و مفهوم خاصی ندارد و فقط برای پر کردن صفحه از آن استفاده میشود تا کاربران سایت را به همراه محتوا ببینند.

فرهاد اردشیری

مدیر کل